HATSYS SICAK YOLLUK SİSTEMLERİ

Seminerlerimiz

 

 

 
 
 
 

MAKO ELEKTRİK - MAGNETTI MARELLI BURSA EĞİTİM SEMİNERİ

 

 

 
 
 
 
Hat Teknik, Bursa'da faaliyet gösteren ve otomotiv sektörüne hizmet veren seçkin kuruluşlardan Mako Elektrik A.Ş ( Magnetti Marelli ) kalıp atölyesi çalışanlarına, kalıp parlatma teknikleri konulu bir seminer verdi
Hat Teknik Ltd. Şti, kuruluşunun 15.yılında eğitim seminerlerine devam ediyor.
Kalıp parlatma konusunda Türkiye?nin ilk kalıp parlatma atölyesini kuran ve halen bu alanda konusunun en iyisi olan Hat Teknik Limited Şirketi, Bursa?da faaliyet gösteren ve otomotiv sektörüne hizmet veren seçkin kuruluşlardan Mako Elektrik A.Ş ( Magnetti Marelli ) kalıp atölyesi çalışanlarına yönelik, kalıp parlatma teknikleri konulu bir seminer vermiştir.

ELLEZ: Elde ettikleri teknik bilgi ve becerilerini her zaman ülkemiz firmaları ile paylaşacaklarını söyledi.
Seminer, slayt gösterisi eşliğinde anlatım ve atölyede pratik uygulama olarak iki bölüm halinde gerçekleştirilmiştir. Firmalarda çalışan teknik personelin eğitimi konusuna çok önem verdiklerini belirten Hat Teknik Ltd. Şti genel müdürü İsmail ELLEZ, daha önceki yıllarda da Beko Elektronik, Arçelik, Bosch Siemens gibi önemli firmalarda ve bazı üniversitelerde benzer eğitimleri zaman zaman gerçekleştirdiklerini söyledi. ELLEZ, Ülkemizdeki firmaların Avrupa firmaları ile daha güçlü rekabet edebilmesi için kendi üzerlerine düşen görevi yapacaklarını ve yurt dışı eğitimlerinde elde ettikleri teknik bilgi ve becerilerini her zaman ülkemiz firmaları ile paylaşacaklarını söyledi.

Eğitimin çok yararlı geçtiğini ve 15.yılına giren Hat Teknik firmasının bundan sonra özellikle plastik kalıplarına yönelik, sıcak yolluk uygulamaları, kalıp parlatma teknikleri ve ileri kalıp yapım teknikleri konularında eğitimlerine devam edeceklerini söyledi.