HATSYS SICAK YOLLUK SİSTEMLERİ

Seminerlerimiz

 

 

 
 
 
 

İZMİR EĞİTİM SEMİNERİ 2007

 

 

 
 
 
 
Hat Teknik İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi konferans salonunda Eğitim verdi:
Ege bölgesi plastik ve kalıpçılarına yönelik Alper Isıl işlem firması ile birlikte yeni bir eğitim semineri verdi.
Hat Teknik Ltd. Şti, kuruluşunun 15.yılında eğitim seminerlerine devam ediyor.
Bu kapsamda 17/04/2007 tarihinde İzmirde Atatürk organize sanayi bölgesi konferans salonunda Ege bölgesi plastik ve kalıpçılarına yönelik Alper Isıl işlem firması ile birlikte yeni bir eğitim semineri verdi.

Kalıp çelikleri ve kalıplara uygulanan ısıl işlem teknikleri konularında sunumunu gerçekleştirdi.
Seminerde Hat Teknik firmasından Genel Müdür İsmail ELLEZ; Sıcak yolluk sistemleri ve uygulamaları, Kalıp parlatma teknikleri ve kalıp kaynak tekniği konularında sunumunu gerçekleştirdi. Alper ısıl işlem firmasından da Genel Müdür Hasan ÇEP, Kalıp çelikleri ve kalıplara uygulanan ısıl işlem teknikleri konularında sunumunu gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu seminerden sonra, katılan firmalar çok faydalı bir eğitim gerçekleştiğini ve bu tür teknolojik eğitimlerin devam etmesini istediklerini belirttiler.

Hat Teknik Ltd. Şti genel müdürü İsmail ELLEZ, konularında dünya lideri olmuş firmaların temsilciliklerini yaptıklarını ve bu firmalarda almış oldukları periyodik teknik eğitimlerde elde ettikleri birikimleri, Türk sanayici ve imalatçıları ile paylaşmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Sektörün önder firmalarından biri olarak, her zaman müşterilerinin eğitim çalışmalarına büyük önem verdiklerini ve eğitim seminerlerine tüm yıl boyunca devam edeceklerini söyledi.