HATSYS SICAK YOLLUK SİSTEMLERİ

Kalıp Kaynak Makinaları

KALIP PARLATMA MAKİNALARI KALIP TESVİYE MALZEMELERİ KALIP PARLATMA MALZEMELERİ KALIP KAYNAK MAKİNALARI
SW- 9000 Özellikleri

 
   

SW-9000 TIG Kaynak prosesinin kullanımı kalıpların geleneksel teknolojilerle mümkün olmayan şekilde onarımına olanak sağlar.

TIG Kaynağın normal kaynağa en önemli avantajı tek kaynak darbesinin düzenlenebilmesidir. Darbeler yoğunluk ve süre bazında kesin olarak ayarlanabilir. Akım gücü 5A ve 250 A arasında ve süre her bir darbe 1/100s ve 600/1000s arasında olmak üzere ayarlanabilir ve göstergede izlenir.

Darbeler arası periyot kullanıcı tarafından kaynak problemine göre belirlenir.Darbeyi takip eden arada malzeme hızlıca soğur, bu sebeple ısı etkisi azdır. Bu sayede en küçükten geniş alanlara kadar kalıp onarımı gecikme olmadan yapılabilir. Kaynak tellerini yerleştirme ve sabitlemede QUICK WELDER SW-808 gibi rezistans kaynak kullanmak yardımcı olabilir.

WEDRO SW-9000 kaynak lazer kaynağa alternatif olarak ya da tamamlayıcı olarak kullanılabilir. TIG darbe prosesinde hızlı çalışma kalın kaynak telleriyle mümkündür.

WEDRO SW-9000 kaynak plastik enjeksiyon kalıpları ve kesme kalıpların onarımında kullanılır. Aynı yöntemle cam, şişirme, kauçuk, dökme kalıplarda da çalışılabilir. Olası kullanma olanakları parça hatları, kenarlar köşe girişler, ince duvarlar ve malzeme aşınması onarımıdır.

Onarım süresince küçük yapılandırma değişiklikleride yapılabilir.

 

SW-9000 Gaz Bağlantı Şeması

   
Geri
İleri

.