HATSYS SICAK YOLLUK SİSTEMLERİ

Kalıp Tesviye Malzemeleri

KALIP PARLATMA MAKİNALARI KALIP TESVİYE MALZEMELERİ KALIP PARLATMA MALZEMELERİ KALIP KAYNAK MAKİNALARI
Gaztaşları


 
Parça işleme ve kalıp sanayinde parçalar makinede işlendikten sonra, yüzeyleri parlatma işlemi için hazırlamak amacıyla değişik tiplerde, belirli bir kalite standartında üretilmişlerdir.
Congress taşlarının kalıbı, aşındırıcı ve yapıştırıcı maddelerin sıvı şekilde karışımından dökülmüştür. Bu karışım termostatik olarak kontrol edilen bir fırında ateşlenmiş ve böylece kazıyıcı parçacıkların her taşta düzgün bir şekilde dağılması sağlanmıştır.

Taşları ateşe vermeden önce kesilmiş ve soğuk durumdayken istenilen boyutları vermek üzere taşlanmıştır. Bu işlem, uzunlukları v ömürleri boyunca onlara yüksek bir kalite sağlamıştır.
Değişik aşındırıcı ve bağlayıcı madde karışımında 15 değişik cinste üretilmiştir. Her biri için ayrı tutucular mevcuttur. Elle veya mekanik olarak kullanılırlar.

Tüm Congress gaz taşları, kumunu kolayca dökerek sürekli yeni ve keskin tanecik çıkarır. Böylece çalıştığı yüzeyin deforme olmasını önler.

Congress gaz taşları 60 kumdan başlar 1200 kuma kadar çıkar. Birer düzinelik kutularda satışa sunulur. İsteğe göre tek olarakta verilir.

 
Geri
İleri

.