HATSYS SICAK YOLLUK SİSTEMLERİ

Hakkımızda

Sıcak yolluk ve kalıp parlatma alanında Türkiye'de lider konumda yenilikçi ve donanımlı bir satış firmasıdır.

Stratejimiz, plastik enjeksiyon kalıplarında 19 yıllık tecrübemizle sektördeki müşterilerimize teknik destek sunmaktır. çalışanlarımız, kullanıcı firmanın ihtiyacına en iyi şekilde cevap verecek ürünü tespit etmek ve uygulamanın her aşamasında yanında olmayı ilke edinmiştir.

Hat teknik yalnızca standart ekipman ve kalıp parlatma servisi veren bir firma değil aynı zamanda karşılaşılan problemlere mühendis bakış açısıyla yaklaşıp çözümler üreten bir firmadır.

Ürün serimiz, sıcak yolluk sisteminde kendi markamız HATSYS ve Watlow ısı kontrol cihazları ve rezistanslar, Parlatma alanında Novapax parlatma aletleri, Hyprez elmas pastalar ve Avrupa firmalarından temin edilen diğer sarf malzemelerinden oluşmaktadır.

Teknik donanımımız, dürüstlüğümüz ve müşterilerle kurduğumuz yakın ilişkiler bizi sıcak yolluk sistemi ve kalıp parlatma sektörünün vazgeçilmez firmalarından biri kılmıştır. Müşterilerimizin ihtiyacı çerçevesinde 24 saat teknik servisimiz mevcuttur.

Hedef müşteri kitlemiz, kullandığı ürünlerde kaliteye önem veren kalıpçılar ve plastik enjeksiyoncular ve imalatçılardır. Düzenli yaptığımız ziyaretler ve e-mail yoluyla müşterilerimize sürekli ulaşmaktayız.

Hat Teknik hızla büyüyen bir firmadır. Hedefimiz müşteri portföyümüzü genişletmek ve müşterilerimize en iyi ve hızlı servisi vermektir. Bu sebeple dünyadaki son teknolojiyi yakından takip etmekteyiz. Yurtdışında aldığımız uzmanlık eğitimleri ve periyodik yaptığımız fuar ziyaretleri bunun göstergesidir.